Evden Eve Nakliyat

Ankara‘nın her ilçesi ve hatta bütün mahallelerine hizmet veriyoruz.Bu  anlamda  elinizi sıcak sudan soğuk suya vurdurmadan evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Yönlendirmelerimiz ve tecrübelerimizden doğan stratejilerimizle gerçekleştirdiğimiz iş akışımız sayesinde inanamayacağınız kadar kısa süre içinde sizi yeni evinize taşıyoruz.Ankara nakliyat firmaları arasından bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.Ademoğlu Nakliyat Ankara EkibiFirmamıza evden eve nakliyat talebiniz üzerine başvurduğunuz taktirde ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılması için günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde eksperimiz evinizi ziyaret eder. Tüm eşyaların bir listesi eksper tarafından çıkarıldıktan sonra size özel aracın, ekipmanın ve malzemelerin belirlenmesi sağlandıktan sonra nakliye tarihinizde tüm araç ve ekipmanlarımız hazırda bekletilerek taşımacılık hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır.

 

 

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT 

Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde firmamız tüm eşyaların teslimatını yapar. Mobilyalarınız firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından montajı sağlanır. Beyaz eşyaların bağlantıları yine firmamız bünyesi yapılır. Gardırop içerisinde bulunan elbiseleriniz ise portatif askılı elbise dolapları içerisinde şeffaf naylonlar içerisinde ütüsü bozulmayacak şekilde nakliyesi yapılır.

Ademoğlu Nakliyat, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Nakliyat firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer demonte edilmesi gereken eşyalar varsa onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde yapan firma, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

 

EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME ile ilgili görsel sonucuANKARA EVDEN EVE TAVSİYE

Paketleme ve Ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat ve özenle yapılmalıdır. Çünkü her hangi bir  eşyanın hangi malzemeyle kaplanması gerektiği oldukça bizim için önemli bir konudur.Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmasa eşyaların zarar görme ihtimalide oldukça yüksektir. Eşyalarınız paketlenirken de numaralandırılmaktadır.Eşyalarınız hangi odadan alındıysa taşınacak hale geldiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşterimizin eşyaları ambalajdan çıkarıp anında personellerimiz tarafından kolaylıkla yerleştirilmektedir.Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması bizim için çok önemlidir.Örneğin nakliyat sırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce özel kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır.

 

 

İlgili resimİlgili resimevden eve nakliyat bardak paketleme ile ilgili görsel sonucu

ANKARA NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara nakliyat firmaları arasından bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.Ademoğlu Nakliyat Ankara Ekibi firmamıza evden eve nakliyat talebiniz üzerine başvurduğunuz taktirde ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılması için günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde eksperimiz evinizi ziyaret eder. Ademoğlu nakliyat olarak size sunacağımız hizmetler arasındadır.Eşyanın gittiği yeni evde ise müşterimiz talep ederse eğer ambalajlanan malzemeler paketlerinden açılır ve kaba dizaynı personellerimiz tarafından yapılır. Eşyanızın taşınma sırasında zarar görebileceği düşünülerek ücretsiz sigorta yapılır. Sigorta evinize ücretsiz ekspreslerimizin gelmiş olduğu gün başlamaktadır. Kumaş türünde bulanan koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk olarak streç naylon malzemelere daha sonra ise kalın bir maddeye sahip havalı naylonlara sarılarak araç içine personellerimiz tarafından taşınır. . Ev içinde kırılacak eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.  Elbise dolabınız içindeki kıyafetler ütüsü kırışmadan şeffaf poşetler içine konularak askılı dolaplarımız içerisinde taşınır.Elektronik eşyalar streçlere sarılarak olası çizilme durumlarına karşı korunur ve karton koliler içine dikkatli bir şekilde konularak araç içine konulur. Eşyanın getirildiği yeni evde ise personellerimiz tarafından çalışır bir konuma getirilerek teslim edilir.Evinizde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Özel asansörlü taşıma ekipmanları kullanılır ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti müşterimize sunulur.Eski eviniz içerisinde toplanan tüm eşyalar Ademoğlu Nakliyat tarafından yeni evinize götürülmek için yola çıkarılır.Bu hizmetimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini  Ademoğlu Nakliyat  firması ile alabilirsiniz.