EV EŞYASI DEPOLAMA HİZMETİ

İlgili resim

Ankara Ademoğlu Nakliyat Evden Eve Depolama

Ev Eşyalarınızı ister uzun vadeli ister kısa vadeli nasıl isterseniz öyle depoluyoruz.Genelde yurt veya şehir dışında yaşayan müşterilerimizin tercihi olan eşya depolama hizmetimiz ile evinizden uzaklaşacağınız zamanlarda evinizi kiraya vererek kar elde etmek isteyebilir veya geçici olarak evinizi bu gibi durumların getirdiği diğer her anlarda ev eşyası depolama hizmetlerimizle yanınızdayız.Ademoğlu Nakliyat ekibi olarak sizlerin depo ihtiyaçlarınız için daima yanınızdayız.

Ev eşyalarınızı akıllı oda tipi depolarda güvenlikli, kamera kayıtlı ve en önemlisi sigortalı bir ortam içerisinde muhafaza etmek ister misiniz? Deponuz size gelir, eşyalarınız demontesi ve montajı yapıldıktan sonra paketlenip deponun anahtarı sadece sizde kalacak şekilde sizlere teslim edilir.

İlgili resim   Ademoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı nasıl depoluyoruz?

1) İstediğiniz miktarda akıllı oda tipi depolar kamyondan indirilir ve eşyanızın bulunduğu yere getirilir.

2) Eşyalarınız ekibimiz tarafından en iyi şekilde demontesini yaptıktan sonra paketleme aşamasına geçer. Eşyalarınızda kullanacağımız ambalajlama malzemeleri birinci sınıf havalı patpat naylon, streç, kraft kağıt, ip, bant vb. meteryallerden oluşum göstermektedir.

3) Oda tipi depolarımızın anahtarı sadece sizde kalır ve sizin dışınızda kimse depoya müdahale edemez.

4) Oda tipi depolar yangın, deprem, sel ve olabilecek tüm doğal afet, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta altındadır.

Ademoğlu  Nakliyat olarak taşımacılık ve ev, ofis eşya depolama alanında tüm müşterilerimize kusursuz olarak nakliye hizmeti vermektir. Ankara’da eşya depolama firması arayanların tercih edebileceği kusursuz depomuzda teknolojik alt yapıya sahip olup oldukça güvenli bir alanda muhafaza edilmektedir.

Oda tipi depolarımız tamamen ahşap malzemelerden üretilmiş olduğundan dolayı kesinlikle rutubet nem gibi koşullardan etkilenmez.

Depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmalı ve eğer depomuzu görmek isterlerse önceden randevu almaları gerekmektedir. Depolama fiyatları hakkında müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.